Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako napraviti animaciju u images rady

Ići dole

Kako napraviti animaciju u images rady Empty Kako napraviti animaciju u images rady

Počalji od Lena Uto Avg 10, 2010 9:50 pm

Sada cu wam objasniti kako se prawe animacije u ImgeReady . Za owaj tutorijal potrebni su wam adobe photoshop i adobe imageready .

Prwo u photoshop otworite dwe slike . Uzmite drugu i prewucite je na prwu , tako da naprawite 2 layera , jedan sa prwom slikom , jedan sa drugom . Sada pritisnite " edit in image ready " (zaokruzeno)

Kako napraviti animaciju u images rady 2sbsnef

To ce was automatski prebaciti u ImageReady .

Sada pocinjemo sa prawljenjem animacije . Ako nemate prozor za prawljenje animacije onda kliknite isto sto i ja .

Kako napraviti animaciju u images rady Wcffag

Kada wam se otwori prozor za animaciju kliknite na duplicate current frame
Kako napraviti animaciju u images rady 30lnmgk

Kada wam se pojawe u prozoru za animacije dwe slicice wi kliknite na prwu i podesite da se drugi layer ne widi ( tako sto cete kliknuti na oko sa leve strane layera ).
Kako napraviti animaciju u images rady 24g901e

Onda uradite to isto sa drugom slicicom u prozoru za animacije s' time sto cete sakriti prwi layer a drugi postawiti za widliwi layer .
Kako napraviti animaciju u images rady 14e2ds6

Kada ste to uradili kliknite na ono 0 sec ispod prwe slicice i podesite na koliko wremene zelite da wam se promeni frame . Ja sam stawila na 0.5 sekundi . Isto to uradite i sa drugom slicicom .
Kako napraviti animaciju u images rady 11ccnqr

Kada stet to uradili idite na file>>save optimized as i snimite animaciju u gif formatu
Kako napraviti animaciju u images rady 15rd4r5

I dobili smo animaciju =]

Kako napraviti animaciju u images rady Oabr5l
Lena
Lena
Administrator
Administrator

Broj poruka Broj poruka : 6125
MPW novac MPW novac : 11704
Godina Godina : 25
Lokacija Lokacija : Underground !

http://photoshop-mania.forummotions.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu